top of page

Food Group

Public·11 members

Ballkani Viktoria Plzeň transmetim i drejtpërdrejtë 30 nëntor 2023 Live Sport


10 gush 2023 — [futbolli@@] Viktoria Plzeň Drita drejtpërdrejt 27/07/2023(sporti) Partizani Tiranë Escaldes 2022 1 gusht 2023 (((SHIK(((SHIKONI DREJTPËRDREJT==) ...


Ballkani pret Viktoria Plzen - Tv Klan20:03 29/11/2023Ndeshja në “Air Albania”, Daja: Duam fitoreBallkani i Suharekës do të zhvillojë mbrëmjen e së enjtes në stadiumin “Air Albania” një ndeshje tepër të rëndësishme për ecurinë në grupet e Conference League. Takimi me Viktoria Plzen që e ka siguruar kualifikimin si vendi i parë u zhvendos nga Prishtina në Tiranë për shkak të kushteve të fushës të stadiumit “Fadil Vokrri”. Trajneri i Ballkanit, Ilir Daja qëndron me këmbë në tokë edhe pse renditja ia lejon të shpresojë pasi me kundërshtarët e tjerë janë shumë pranë me pikë. Ilir Daja: Nëse do të pretendojmë në një ëndërr të çmendur duhet ta fitojmë, por duhet të kemi vazhdimësinë siç kemi bërë edhe në fushën e Viktoria Plzen. Me një përvojë të madhe në kupat e Europës fillimisht me Skënderbeun dhe më pas me Ballkanin, Bajram Jashanica thotë që sfidat duhen e marrë me radhë. Astana Ballkani drejtpërdrejt 9 nëntor 2023 - Irish Dance Ballafaqimi mes Viktoria Plzen dhe Ballkanit do të transmetohet direkt në Klan Kosova dhe ArtSport 1. [[SOT<<<]] Viktoria Plzeň Ballkani drejtpërdrejt live ... Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e transmetojnë drejtpërdrejt takiminBallkani e nis sot aventurën në fazën e grupeve në Ligën e Konferencës për herë të dytë në dy vitet e fundit. Kampioni i Kosovës do të ketë punë në udhëtim me Viktoria Plzen në Çeki, në kuadër të Grupit C, shkruan lajmi. net. Ballafaqimi mes Viktoria Plzen dhe Ballkanit do të transmetohet direkt në Klan Kosova dhe ArtSport 1. Kjo është konfirmuar edhe nga faqja zyrtare e platformës Artmotion. Ndeshja e sotme mes Viktoria Plzen dhe Ballkanit zhvillohet nga ora 21:00. Ballkani-Viktoria Plzen në "Air Albania", si kuotohen skuadrat për fitoren | BoldNews. alBallkani dhe Viktoria Plzen do të përballen nesër në orën 18:45, ndeshje e vlefshme për raundin e pestë në grupe të Conference League. Suharekasit kuotohen favorit nga bastet me koeficientin 2. 2, ndërsa humbja e tyre me 3. 1. Një barazim është dhe koeficienti më i lartë për sfidën e “Air Albania”, pikërisht 3. 8. Fitorja do i jepte djemve të Ilir Dajës shtysë për të kaluar grupin në fazën e 1/16-ve. E gjitha kjo do mbesë për t’u vendosur ndeshjen e fundit, megjithatë kombinimi i humbjes apo barazimit të Astanës kundër Dinamos së Zagrebit do ishte gjithçka duhet. KF Ballkani Viktoria Plzeň transmetim i drejtpërdrejtë 30 në 2 orë më parë — KF Ballkani Viktoria Plzeň transmetim i drejtpërdrejtë 30 nëntor 2023. 3 gush 2023 — [[TV<<]] Viktoria Plzeň Drita transmetim i drejtpërdrejtë ... Nga kjo sfidë do të varet shumë edhe fati i kualifikimit për Kampionët e Kosovës që aktualisht renditen të fundit në Grupin C me tre pikë. Nga ana tjetër, tre pikë ka edhe Astana ndërsa pjesë e grupit janë edhe Dinamo Zagreb po me tri pikë ndërsa kryeson Viktoria Plzen me nëntë pikë që është e vetmja skuadër që ka siguri përsa i takon kualifikimit. Për Ballkanin pritet të jetë një ndeshje e komplikuar ashtu siç e paralajmëroi edhe trajneri Daja në konferencë për shtyp. Pavarësisht mungesës së tifozërisë së zjarrtë që e ka shoqëruar skuadrën shqiptare në këto ecuri pozitive në kupat e Europës, Ballkani ka ditur gjithmonë të bëjë paraqitje dinjitoze në Europë dhe besimi është i madh se Kampionët e Kosovës mund t’ia dalin sërish për të gëzuar të gjithë publikun shqiptar. Viktoria Plzen – Ballkani: Këto dy kanale televizive e transmetojnë drejtpërdrejt takimin - SportMania. alBallkani e nis sot aventurën në fazën e grupeve në Ligën e Konferencës për herë të dytë në dy vitet e fundit. Kampioni i Kosovës do të ketë punë në udhëtim me Viktoria Plzen në Çeki, në kuadër të Grupit C, shkruan lajmi. net. Ballafaqimi mes Viktoria Plzen dhe Ballkanit do të transmetohet direkt në Klan Kosova dhe ArtSport 1. (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<<) KF Ballkani 24 gush 2023 — TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<<) KF Ballkani BATE Borisov transmetim Viktoria Plzen FK Drita Bogovinje FC -FK FK -FC Balzan FC/Domzale FC ... Lincoln Red Imps Ballka | 백서스클랜 트위치리그 ... [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË!!]-]] Lincoln Red Imps Ballkani drejtpërdrejt Si të[futbolli@@] Viktoria Plzeň Drita drejtpërdrejt 27/07/2023[FALAS<<] Ballkani ... Ballkani për Conference league! Përballet sonte me Astanën në KazakistanEkipi i Ilir Dajës kërkon revanshin në Kazakhistan pas humbjes në Prishtinë Skuadra Ballkani nga Suhareka e Kosovë ka udhëtuar prej dytë ditësh drejt Kazakistanit për të vazhduar rrugëtimin e tyre të fazës së grupeve të Konference League, pasi do t’i duhet të përballet me vendasit e Astanës. Në ndeshjen e fundit ishin kazakët që fituan në ndeshjen e zhvilluar në Prishtinë, pikërisht në stadiumin “”Fadil Vokrri” dhe të besuarit e trajnerit Ilir Daja do të kërkojnë t’i kthejnë “reston”, pikërisht në shtëpinë e tyre. Miss Black Internati Group 4 tet 2023 — Kampionët e Kosovës janë pjesë e Grupit C, së bashku me Dinamo Zagreb, Viktoria Plzen dhe Astanën, me këta të Ballkani transmetim i ... [SHIKONI*] Andorra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 11 tet 2023 — TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË-) Ballkani Lincoln Red Imps 2022 11 gusht 2023. [sporti*] Viktoria Plzeň Ballkani transmetim i drejtpërdrejt 21 ... (SHIKONI@) Ballkani Lincoln Red Imps drejtpërdrejt live 11.0 11 gush 2023 — (TRANSMETIM***) Ballkani Lincoln Red Imps drejtpërdrejt. (((SHIKONI 2023 | Football[futbolli@@] Viktoria Plzeň Drita drejtpërdrejt 27/07 ... Ballkani për Conference league! Përballet sonte me 9 nën 2023 — Nga ana tjetër, tre pikë ka edhe Astana ndërsa pjesë e grupit janë edhe Dinamo Zagreb po me tri pikë ndërsa kryeson Viktoria Plzen me nëntë pikë ... (Sporti***) Viktoria Plzeň Ballkani drejtpërdrejt live 21 sh (Jetoni!!! ) Ballkani Ludogorets drejtpërdrejt 11 korrik 2023 Ludogorets Razgrad average scored 2. [transmetim i drejtpërdrejtë=] Escaldes Partizani Tiranë tra[ ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page