top of page

Food Group

Public·11 members

[[Danas!]***] AZ Zrinjski prijenos 30 novembar 2023

Rezultati.com stranica nudi rezultate uživo, konačne i trenutne rezultate, poredak i detalje utakmice (strijelci, crveni kartoni, usporedbu tečajeva...) za ...

Zrinjski - AZ Hesgoal TV prijenos uživo S nama otkrij gdje možeš gledati Zrinjski - AZ Europa Conference League besplatno danas. Iznenadit ćete se... AZ Zrinjski gledaj 30 novembar 2023 Sport uživo prije 43 minute — HŠK Zrinjski Tuzla uživo gledaj 5 novembar 2023 TV prije 4 dana — okt 2023. — GOŠK Gabela Igman Konjic uživo prijenos gledaj 23. GOSK Gabela vs ... Tok utakmice: Zrinjski - AZ Alkmaar 4:3 21. sep 2023. — Nogometaši Zrinjskog večeras su nakon nestvarnog preokreta savladali nizozemski AZ Alkmaar rezultatom 4:3, a tekstualni prijenos mogli ste ... 20:1368' - GOOOL!!! Kakva majstorija Ćorluke! Ako je Kožulj postigao spektakularan gol iz slobodnog udarca, šta reći za pogodak Ćorluke?! Vukao je loptu po lijevoj strani, a onda je uslijedio strašan šut i fenomenalan gol za 2:3! 20:1267' - Sreća za ZrinjskiPavlidis pogađa stativu, velika sreća za Zrinjski. 20:0864' - Dvostruka izmjena kod AZ-aStrijelac prvog gola Brederode i Lado su izašli iz igre, umjesto njih na terenu su Van Bomel i Sadik. 20:0763' - Nova izmjena u redovima "plemića"Kiš ulazi umjesto Čanađije. Arena sport TV BiH - moj trenutak, moj teren, moja tribina ... a saudijski stručnjak će prvi put voditi Plave s klupe tokom predstojećeg vikenda. ‹ › AZ Alkmaar - Zrinjski, 5. kolo Konferencijske lige · Manchester City ... Šta se ovo desilo u Mostaru? NEVJEROVATAN PREOKRET I NESTVARNA POBJEDA "PLEMIĆA" - Zrinjski od 0:3 do 4:3! (VIDEO)Šta se ovo desilo u Mostaru? NEVJEROVATAN PREOKRET I NESTVARNA POBJEDA "PLEMIĆA" - Zrinjski od 0:3 do 4:3! (VIDEO) 0 OBJAVLJENO: 21. 09. 2023. / 16:57 POSLEDNJA OBJAVA: 21. / 20:22 Uvodna vijest Debitantski meč Zrinjskog u grupnoj fazi Konferencijske lige nije mogao donijeti bolji fudbal i uzbudljiviji meč - ovakav preokret odavno nije viđen. [[[sport>>]!]] Zrinjski Mostar AZ gledati prijenos 21 septem [sport>>]!]] Zrinjski Mostar AZ gledati prijenos 21 septembar 2023 prije 8 minuta — Prijenos povijesne utakmice možete gledati na Arena Sport 1. Znate . Gdje gledati Zrinjski protiv AZ Alkmaara? 21. sep 2023. — Duel je moguće pratiti i u Sloveniji preko SportKluba 1. ad. Ovo je lista svih TV programa koji će realizirati prijenos iz Mostara:. prijenos Zrinjski - AZ Alkmaar najnovije vijesti prijenos Zrinjski - AZ Alkmaar. 1 pronađeni rezultati. Tok susreta Zrinjski 4:3 AZ Alkmaar: Prvi trijumf Zrinjskog u Evropi! Nogomet. 21. sep 2023. Nogomet. 21 ... prijenos uživo Zrinjski - AZ Alkmaar najnovije vijesti prijenos uživo Zrinjski - AZ Alkmaar. 1 pronađeni rezultati. Tok susreta Zrinjski 4:3 AZ Alkmaar: Prvi trijumf Zrinjskog u Evropi! Nogomet. 21. sep 2023. minutu preko Mirona van Brederodea. Imali su gosti terensku inicijativu i nakon vođstva, nastavljen je pritisak i drugi gol stigao je u 32. minutu, kada je mrežu Mostaraca zatresao Sven Mijnans. Kada je u 44. minutu pogodio i Dani de Vit, rijetko ko mogao je zamisliti da "plemići" mogu izbjeći poraz. Ništa nije polazilo za nogom bh. šampionu, praktično da za 45 minuta nije zaprijetio golu rivala, a onda je neke nestvarne stvari napravio Krunoslav Rendulić u drugom poluvremenu. HSK Zrinjski Mostar vs AZ Alkmaar Uživo UEFA ECL. HSK Zrinjski Mostar. Full Time. 4 - 3. HT 0 - 0 FT 4 - 3. AZ Alkmaar. imgalt. Prijenos uživo. imgalt. Utakmica uživo. Uživo. AZ Alkmaar - HŠK Zrinjski Mostar Rezultati uživo AZ Alkmaar HŠK Zrinjski Mostar rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 30. stu 2023. u 17:45 UTC u na AFAS Stadion stadionu, Alkmaar, ... Evo gdje možete gledati uživo meč Aston Villa - Zrinjski 5. okt 2023. — Utakmica između Aston Ville i Zrinjskog počinje u 21 sat, a prijenos je na Areni Sport 1. Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | ... [LIVE HD] Zrinjski Legia prijenos 26 oktobar 2023 17. aug 20 17. aug 2023. — nogometa, osiguran TV prijenos. 17 Augusta, 2023 09:43 Legia vrijedi blizu 40 miliona eura, a uoči dolaska u BiH imaju ogroman problem. I to se desilo. U 81. minutu Kožulj je pratio akciju svog tima, maestralni Malekinušić je pogodio stativu, ali je na nju natrčao Kožulj i golom AZ Alkmara Metju Rajan matiran je četvrti put večeras. Uslijedilo je nezapamćeno slavlje domaćih navijača. Niko nije mogao da vjeruje šta se desilo večeras u Mostaru, ali Zrinjski je upisao tri boda i stigao do istorijske pobjede u prvom nastupu u grupnoj fazi jednog evropskog takmičenja. Dodajmo da u drugom meču grupe E Legija savladala Astonu Vilu 3:2, tako da su Mostarci nakon prvog kola lideri! ZRINJSKI: Marić, Ćorluka, Radić, Jakovljević, Memija, Ivančić (81. Izvor: Promo/HŠK Zrinjski Mostar Kako opisati ono što je večeras viđeno u Mostaru? Riječima - teško! U prvom meču jednog bh. tima u grupnoj fazi takmičenja, Konferencijske lige, Zrinjski je na stadionu "Pod Bijelim brijegom" porazio AZ Alkmar 4:3 nestvarnim preokretom, nakon što je u prvom poluvremenu gubio 0:3. ZRINJSKI - AZ ALKMAR 4:3 (0:3)/Kožulj 48, 81, Ćorluka 68, Hrvanović 71 - Brederode 10, Mijnans 32, De Vit 44/ Holandski tim od prvog minuta jurnuo je ka golu Zrinjskog i poveo već u 10. Velež Mostar HŠK Zrinjski uživo prijenos gledaj 13 novembar 13. nov 2023. — The information contained on this site is intended for educational purposes only and is not a substitute for advice, diagnosis or treatment by a ...