top of page

Food Group

Public·11 members

Opava Dijon přenos 29 listopadu 2023 Sledovat televizi

... transfer/. Ticketportal vstupenky. Menu. 0 Košík. Vyžadovaný počet povinných ... BK Opava – JDA Bourgogne Dijon (FRA). Místo: Vstupenky. Místa konání: Všechna ...

Opava Dijon přenos živě 29 listopadu 2023 České Budějovic před 15 hodinami — Živý přenos Opava - Dijon je online ▷ 31. 10. 2023 — Máte vsazeno na zápas Opava - Dijon? Podívejte se na živý přenos Opava - Dijon, který ... Druhý jmenovaný ho při střelbě fauloval. 37:25' Adam Pecháček oba proměnil a Opava se tak dostala alespoň přes hranici šedesáti bodů. Pecháček ale získal trestné hody na Robinovi Ducotém. 37:23' Slavík zvedl střelu za tři body, ale mířil pouze do obroučky. 36:42' Slovenský reprezentant v dresu Opavy neproměnil ani jeden pokus. 36:41' Vincennes, který absolvuje své první sekundy v utkání, fauloval střílejícího Mokráně. Ten bude házet šestky. 36:05' Giovan Oniangue přidal dva body na konto francouzského celku. 35:47' Pecháček nyní skvěle zabojoval. Vleže získal míč a našel Šimona Puršla, který byl pod košem úplně sám. 34:54' Vzápětí ale koš Camerona Hunta. 12:33' Cameron Hunt dává snadný koš a hosté vedou o 20 bodů. Petr Czudek si bere oddechový čas. 12:17' Tu také Dokossi proměnil. Allan Dokossi zaznamenal koš s faulem. Bude tedy střílet šestku. 11:56' Lazić smečoval do obroučky. Situaci ale dohrál Allan Dokossi, který si už připsal snadné dva body. 11:40' Hostujícímu trenérovi se úplně nelíbí přístup jeho hráčů v posledních minutách a tak si vyžádal time-out. 11:24' Aleksandar Lazić navyšuje skóre dvoubodovým košem. Bylo to po čase. 19:43' Krátký pokus Holstona za tři. Hosté ale mají útočný doskok. 19:30' Nyní Holston vystihl přihrávku Pecháčka a zakládá protiútok Dijonu. Ten už je zabrzděn. 19:07' Na sebe to vzal David Holsten, který zaznamenal trojku. 18:53' Adam Pecháček proměnil oba trestné hody a snížil na rozdíl 15 bodů. Pecháček si došel pro faul od Oniangueho. Trestné hody. Dijon - Opava LIVE 29. 11. 2023 | Basketbal 2023 live, livescore, poslední výsledky, zprávy a informace o týmu Opava a statistiky vzájemných zápasů Opava v Dijon! přenosu obsahu nebo reklamy do vašeho ... 10:57' Jakub Šiřina vystihl rozehrávku soupeře a utíkal sám na koš. Místo toho, aby šel do snadných bodů, však nepochopitelně hledal zadovkou spoluhráče a připisuje si pátou ztrátu. 10:24' Radek Farský dává první body ve druhé čtvrtině. Domácí tedy zase snižují. 10:18' Domácí se oproti úvodu zápasu hodně zlepšili v obraně. Hrovat nyní při nájezdu ztroskotal na Švandrlíkovi. 10:01' Začala druhá čtvrtina. 10:00' První čtvrtina skončila. 30:12' Hostující hráč však obě šestky zahodil a skóre se tak nemění. 30:11' Allan Dokossi se rozhodl pro nájezd a vybojoval trestné hody. 30:01' Začala čtvrtá čtvrtina. 30:00' Třetí čtvrtina skončila. 29:59' Kavan fauloval Gregora Hrovata, který šel na šestky. Proměnil obě. 29:26' Allan Dokossi si po nahrávce Laziće zasmečoval. 29:20' Pecháček proměnil i trestný hod. Adam Pecháček dává koš s faulem! Opava je na 50 bodech. 29:10' Oniangue ale také za tři body. 28:52' Jan Švandrlík si vzpomněl na druhou čtvrtinu a zaznamenal trojku. 23:42' Lazić proměnil jen druhý trestný hod. Aleksandar Lazić byl zastaven Puršlem a bude střílet šestky. 23:35' Gniadek to zkoušel z tříbodové distance. Tentokrát netrefil. 23:19' Luděk Jurečka si seběhl pod koš na pas Puršla a snížil. 22:59' Hezky vyřešený nájezd Robina Ducotého. 22:47' Gniadek zastavil útok soupeře faulem. Opava Dijon živě 29 listopadu 2023 Sledujte Online Hledáte b před 15 hodinami — Hledáte basketbal živě? Chcete sledovat bitvu mezi Opava - Dijon a máte vsazeno? Nalaďte živý přenos Opava - Dijon online! Farský ztratil míč a následně fauloval unikajícího Camerona Hunta. Posouzeno jako nesportovní faul. To znamená dvě šestky a pak ještě rozehrávka pro Dijon. 25:02' Martin Gniadek si pod košem vychutnal bránícího Alingueho. 24:41' Lazić najel pod koš přes Puršla a připsal si další dva body. 23:55' Z nájezdu Šiřiny se další body pro Opavu neurodily. Online: Dijon - Opava 28:16, Liga mistrů - sport.iDNES.cz před 27 minutami — První vzájemný souboj ovládli Francouzi na konči října v Městských sadech 104:67. Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00. Dijon vede už o 26 bodů. 14:06' Na koš Gregora Hrovata odpověděl stejným způsobem Jan Švandrlík. 13:47' Farského nájezd neskončil úspěchem. Míč vyjel po obroučce zpátky do hřiště. 13:38' Holsten při protiútoku předal míč Lazićovi a ten si připisuje jednoduchý koš. 13:04' Aleksandar Lazić trefil střelu za tři body. 12:50' Šimon Puršl zaznamenal koš za dva body. 12:45' Domácí fanoušci nepolevují ve fandění, byť se zápas nevyvíjí pro Opavu příznivě. 27:07' Pronikajícího Šiřinu zastavil taktickým faulem Rousselle. Obrana Dijonu totiž byla v té chvíli rozhozená. 26:24' Allan Dokossi proměnil jen jednu šestku. 26:23' Kryštof Kavan zahrál balón v souboji s Dokossim. Rozhodčí ale pískají domácímu hráči faul. Po páté týmové chybě následují šestky. No, hodně přísné. 26:03' Cameron Hunt přidává další dva body. 25:28' Aleksandar Lazić dává trojku. Faul Farského tedy přišel Opavu draho. 25:22' Hunt obě šestky proměnil. Nyní tedy ještě možnost útoku pro francouzský tým. BK OPAVA - Oficiální stránky basketbalového klubu v Opavě. On-line přenos Vstupenky · 5. kolo. Basketball Champions League. 12. 12. 18:30. HALA Opava se chystá na Dijon. Do akce jde americký rozehrávač Marques Townes. Opava Dijon přenos 29 listopadu 2023 Sportovní TV 31. 10. 20