Food Group

Public·11 members

[[СТРЕАМ=]!!!] ТСК Вест Хем prenos 30 новембар 2023

8. 11. 2023. — TSC Vest Hem uživo prenos Liga Evrope | Sport | Fudbal пре 18 минута — Meč Vest Hem - TSC počinje tačno u 21 i za sada je na tribinama 40. 000 ...

Prekidi i tranziciona igra deluju kao najbolji scenario za postizanje gola na domaćem terenu. Fudbaleri kao što su Džejms Vord-Praus, Mikail Antonio, Džarod Bouen i Lukas Paketa izdvojili su se ove sezone kao najbolji igrači Vest Hema. Odlazak Deklana Rajsa u Arsenal poremetio koncept igre londonskog tima iz prošle sezone, ali njegov nedostatak anuliraju Tomaš Souček i Vord-Praus. Duel TSC-a i Vest Hema u Londonu počinje u 21. Trener londonskog tima, iskusni Dejvid Mojes praktikuje formaciju 4-2-3-1, ponekad u zavisnosti od protivničkog nastupa, postavka igrača na terenu doživljava modifikaciju u 4-1-4-1. Može se reći da je Vest Hem izuzetno dobar tim protiv koga će TSC morati da igra defanzivno, odnosno da igrači srpske ekipe budu direktni sa loptom. Opet su gosti iz Srbije pripretili, još jedan napad lidera Superlige Srbije! Nažalost napad nije bio uspešan kao onaj nekoliko minuta ranije. Pokazao je TSC u finišu prvog poluvremena da može da napadne TSC. Isto je nastavio i u drugom, a gol je postigao Petar Stanić u 47. Veliku grešku napravio je kapiten eneglske ekipe Anđelo Ogbona, to je iskoristio Stanić, oteo mu je loptu, izbio sam ispred Fabijanskog i savladao ga. Sve je opasniji tim iz Bačke Topole i poslednjih nekoliko minuta igra se na polivini Vest Hema. Međutim, mora se priznati i da je odbrana TSC delovalo veoma dobro, igrali su gosti bez poseda lopte i prilično uspešno zatvarali prilaze svom golu, a kada u tome nisu uspevali vrlo dobar je bio golman Nikola Simić, odbranivši najbolju šansu u prvom delu koju je imao Til Kerer. Konačno, pred kraj prvog poluvremena i gosti su počeli da pokazuju napadačke karakteristike. Prvi udarac u okvir gola na meču bio je posle šuta Saše Jovanovića, a pred odlazak na odmor prvo je sprečen Milan Radin da sa "druge stative" pogodi mrežu, a zatim je Nemanja Stojić posle kornera zatresao prečku gola Vest Hema. TSC je iskoristio jednu od svojih malobrojnih šansi u nastavku meča. Novi korner Vorda-Prausa i još jedan gol glavom za TSC. Ovaj put je strelac Tomaš Souček, sjajno je Čeh na prvoj stativi reagovao i glavom matirao Simića. Vest Hem vodi 3:1. Šteta, TSC je zaista izgledao dobro... Vord-Praus je strahovito opasan kod prekida, a to je dokazao i u 70. minutu. Izveo je korner, pogodio je u glavu Mohameda Kudusa, a to je bilo dovoljno da Nikola Simić po drugi put bude savladan. Vest Hem sada vodi. Izjednačenje - 1:1! Nije dobro delovala odbrana TSC-a, usledila je serija grešaka, prvo Đorđevića, Benrama je to iskoristio, ubacio loptu ispred gola TSC-a, a tamo je Kudus bio spretniji od Nemanje Petrovića. Ostaje pitanje samo da li je igrač domaće ekipe zatresao mrežu ili je reč o autogolu. Uživo TV prenos: Vest Hem - TSC, Liga Evrope 21. 9. 2023. — Direktan prenos duela TSC - Vest Hem možete pratiti na kanalu Arena Premium 1 sa početkom u 21:00. (Telegraf.rs). Povezane vesti. Žarko ... Фрајбург ТСК uživo 9 новембар 2023 ТВ Freiburg stranica na R 9. 11. 2023. — ] Вест Хем ТСЦ Бачка-Топола uživo 21. 9. 2023. — — — (ДАНАС@) ТСК Вождовац uživo prenos 2022 13 мај 2023 [[ли 07. Olimpijakos-Frajburg. 19 ... godine u Londonu. Najveći uspeh klub je ostvario 1965. godine trijumfom u Kupu pobednika kupova i 2023. godine, kada su osvojili pomenutu Ligu konferencija. U domaćim takmičenjima izdvaja se podatak da su tri puta osvajali FA kup. Vest Hem je novu sezonu najkvalitetnijeg nacionalnog takmičenja u fudbalu počeo veoma dobro, ubeležili su tri trijumfa, po jedan poraz i remi, nalaze se na šestoj poziciji Premijer lige. Чукарички ТСК uživo prenos 05/11/2023 Уживо 4. 11. 2023. — Uživo TV prenos: Vest Hem - TSC, Liga Evrope 21. 9. 2023. — Direktan prenos duela TSC - Vest Hem možete pratiti na kanalu Arena Premium 1 sa ... U drugom meču grupe A ekipa Frajburga pobedila je Olimpijakos u gostima sa 3:2. Vest Hem - TSCStadion: Olimpijski u Londonu. Sudija: Filip Glova (Slovačka). Strelci: Stanić u 47. za TSC, Petrović u 66, Kudus u 70. i Souček u 82. za Vest Hem. VEST HEM: Fabijanski, Kerer, Mavropanos, Ogbona, Kresvel (od 46' Emerson), Fornals (od 61' Antonio), Vord-Praus Paketa (od 86' Kornet), Kudus, Benrama, Ings (od 77' Souček). TSC: Simić, Cvetković, Antonić, Đorđević, Stojić, Petrović, Radin, Kuveljić (od 80' Vulić), Đakovac (od 80' Ćirković) (od 80' Rakonjac), Stanić, Jovanović (od 90' Mirčevski). (UŽIVO) Vest Hem - TSC Vest Hem je pobedio TSC rezultatom 3:1. TSC Vest Hem uživo prenos Liga Evrope | Sport | Fudbal 21. 9. 2023. — Olimpijakos je kod kuće izgubio 2:3 od Frajburga, golom Nemaca u 86. minutu udarcem Maksimilijana Filipa. To znači da će grčki tim morati da ... I TSC je poveo, pa prošao kao Zvezda i Čukarički: Vest Hem "okrenuo" vicešampiona SrbijeFudbaleri TSC-a ostavili su zaista odličan utisak u Londonu u meču 1. kola Grupe A Lige Evrope. Jeste lider Superlige Srbije izgubio 1:3 (0:0) od Vest Hema, ali je rezultat lako mogao da bude i pozitivan da je bilo više iskustva. Poveli su gosti golom Petra Simića u 47. minutu, dok su za premijerligaša pogađali Nemanja Petrović (autogol u 66), Mohamed Kudus u 70. i Tomaš Souček u 82. minutu. Domaći tim je tokom prvog poluvremena diktirao tempo i imao više akcija u napadu. Ređali su se napadi i šanse za Vest Hem. U sezoni 2020/2021. igrali su kvalifikacije za Ligu Evrope, a ove sezone do grupne faze stigli su nakon poraza od Brage u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona. Ekipa iz Bačke Topole najsjanije dane u istoriji kluba dugoj vek i jednu deceniju započela je 2019. godine kada je trijumfovala u Prvoj ligi Srbije. Finansijska ulaganja, pre svega od Fudbalskog saveza Mađarske u izgradnji i sređivanju infrastrukture, kao i stabilizacija tima i pokretanje akademije koja se prostire i izvan granica Bačke Topole doveli su do toga da je TSC poslednjih godina konkurentan tim u Superligi Srbije. Prave ispite u Evropi TSC će imati u okviru Grupe A protiv pomenutog engleskog tima, ali i Olimpijakosa i Frajburga. Vest Hem, klub duge tradicije Fudbalski klub Vest Hem je od 2012. godine redovni član Premijer lige, a osnovani su 1895. TSC protiv Vest Hema u Londonu počinje grupnu fazu Lige Evropeчетвртак, 21. 09. 2023, 07:09 -> 07:09 Извор: РТС Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole odigraće prvi susret u grupnoj fazi Lige Evrope protiv londonskog Vest Hema. Duel počinje u 21. 00, a tok utakmice možete pratiti na našem portalu. Vest Hem slovi za apsolutnog favorita protiv TSC-a zbog iskustva i igračkog kvaliteta, ali i renomea, jer londonski klub počinje nadmetanje u Ligi Evrope kao prošlogodišnji osvajač trećerangiranog evropskog takmičenja - Lige konferencija. TSC je debitant u evropskim takmičenjima. Na samom startu drugog poluvremena poveli su 1:0 kada je Petar Stanić dobio duel sa Anđelom Ogbonom na polovini terena i potom izašao sam pred golmana Fabijanskog i matirao ga. U 66. minutu Mohamed Said Benrama je izbacio Mateju Đorđevića iz igre na levoj strani, uputio centaršut, na loptu je naleteo Nemanja Petrović i ubacio je u sopstvenu mrežu. Samo četiri minuta kasnije bilo je 2:1 za Vest Hem, pošto je Muhamed Kudus posle kornera zatresao mrežu, a fantastičan centaršut poslao je Džejms Vord-Praus. Konačan rezultat postavio je Tomaš Souček i to opet posle kornera i asistencije Vorda-Prausa u 82. minutu. ТСК Фрајбург uživo 26 октобар 2023 бесплатно TSC rezultati i 26. 10. 2023. — ТСК Фрајбург uživo prenos 26/10/2023 Ливестреам пре 3 сата — ТСК Фрајбург 9. 2023. — Grupa A: Vest Hem, Olimpijakos, Frajburg i TSC Bačka Miss Black Internati Group 4. 10. 2023. — 9. 2023. — prenos 21/09/2023 Prvi FK TSC | Backa Topola Vest Hemom. Napred TSC Grupa A: Vest Hem, Olimpijakos, Frajburg i TSC Bačka Topola.