top of page

Food Group

Public·11 members

[[СТРЕАМ#]] Данска Србија uživo live 1 децембар 2023

Najposećenije sekcije na LIVESCORE.in su FUDBAL i TENIS. Nudimo rezultate uživo, konačne rezultate, tabele i detalje mečeva iz 38 sportova.

Rukomet, Europa: Srbija Ž rezultati uživo, rezultati, raspored Danska Ž. Srbija Ž. 03.12. 09:00. Rumunjska Ž. Srbija Ž. 05.12. 09:00. Srbija Ž. Čile Ž. EUROPAEuropsko Prvenstvo - Žene - Kvalifikacije. 29.02.2024. Srbija Ž. Australia Denmark резултати Уживо, видео пренос и Australia Denmark резултати уживо (и онлајн видео пренос утакмице уживо - live stream) почиње 1. јун 2017. у 20:30 GMT у World Cup of Darts 2017, ... Fudbal: Superliga 2023/2024 uživo - rezultati, rasporedi, tabele - Livesport. comSuperliga uživo na Livesport. com. Ova stranica je o Superliga 2023/2024, (Fudbal/Danska). Ukoliko tražite rezultate nekog drugog tamičenja sa imenom Superliga, molimo odaberite sport iz glavnog menija ili kategoriju (country) na levoj strani. Pratite Superliga 2023/2024 za rezultate uživo, krajnji rezultate, rasporede i tabele! Rezultati uživo na Livesport. com: Ovde ćete pronaći strelce, žute/crvene kartone, startne postave i zameneu detaljima mečas. Nažalost, kada je trebalo dovršiti posao, Srbinu se stegla ruka na otvaranju gema pri vođstvu od 4:5, Muzeti je dobio prva dva poena, a potom hrabrom i napadačkom igrom iskoristio drugu brejk loptu za izjednačenje. Guliver/AP Photo/Manu Fernandez Taj gem potpuno mu je povratio samopouzdanje, zaigrao je drugačiji tenis u odnosu na sve do tada, ali Kecmanović nije ustuknuo, naprotiv. Imao je prednost mini-brejka u taj-brejku i savršeno izgrađen poen za 2:4, ali je viner iz forhenda „zategao“ u mali aut i pozvao Muzetija nazad u egal. Tada je borba dostigla vrhunac, uostalom pogledajte i sami… DRUGI SET Kao dase ništa strašno nije dogodilo, jer i nije, Kecmanović se vratio u drugi set rešen da bude još hrabriji i ofanzivniji u razmenama. Košarka uživo, livescore Najposećenije sekcije na LIVESCORE.in su FUDBAL i TENIS. Nudimo rezultate uživo, konačne rezultate, tabele i detalje mečeva iz 38 sportova. Evo gde možete da gledate uživo TV prenos juniora Srbije u osmini finala Evropskog prvenstvaNaši mladići imaju priliku da se na domaćem terenu domognu odličja Foto: fiba. basketball Juniorska košarkaška reprezentacija Srbije bori se za plasman u četvrtfinale Evropskog prvenstva koje se održava u Nišu. Mladi srpski košarkaši su pregazili grupu u kojoj su bili sa Slovenijom, Finskom i Češkom, te su sa sve tri pobede kao prvi u grupi ušli u osminu finala. TV uživo - ТВ уживо ... уживо · РЦГ уживо · Р98 уживо · РЦГ YUG уживо · РЦГ Millennium уживо · RCG Classic уживо · RCG Shqip уживо · Радио драма · Shqip · Ditari · Mozaiku · Në Fokus ... Uveo je i malu novinu, uz standardne napade na drugi servis Muzetija – napad na mrežu, kao redovan način pritiska na Italijana. Takav pristup mu se isplatio u šestom gemu drugog seta, kada je odigrao jedan od najboljih poena na 30:40 i iz duboke defanzive naterao Muzetija na retku grešku u prethodnih sat vremena, kada govorimo o najvažnijim poenima. Od tog trenutka, Italijan je potpuno klonuo i praktično predao set našem asu. Pogledajte prelomne trenutke. TREĆI SET Za razliku od Kecmanovića, kojeg gubitak prvog seta nije demoralisao, niti uznemirio – naprotiv – ispostavilo se da se Muzeti nije ni vraćao na teren posle onog šestog gema drugog seta u kojem je doživeo brejk u periodu najgoropadnije igre i opšte ofanzive sa osnovne linije. Pratite borbe u Malagi uživo na Sport Klubu 1, kao i našem portalu na kojem vas očekuju fotke, video snimci, statistika, zanimljivosti, vesti iz dvorane, komentari, a na kraju i izjave naših tenisera. U prvom singlu sastali su se, na iznenađenje mnogih: Lorenco Muzeti i Miomir Kecmanović. Malo je reći da smo videli spektakl u kojem su obojica takmičara za nekoliko nivoa prevazišli formu i mogućnosti koje su spakovali u torbu na putu za Malagu. Igrao se treći set, Italija je povela posle preokreta u prvom, Srbija uzvratila svom snagom u drugom, a onda je Kecmanović „počistio“ Muzetija sa terena, koji se na kraju teško kretao po terenu – 7:6 (9:7), 2:6, 1:6! Na redu je Novak Đoković, koji bi pobedom nad Janikom Sinerom poveo Srbiju u veliko finale sa Australijom zakazano za nedelju u 16 časova, naravno uz direktan prenos na Sport Klubu 1. PRVI SET Prepuštanjem servisa Muzetiju, Kecmanović je dobio psihološki rat na početku, poveo 0:2 i imao brejk loptu za 0:3 koju je olako propustio, ali je sve do desetog gema delovalo da Italijan ne može da osvoji gem na servis protivnika. Salatara ovaj put ostala san za Srbiju, Italija je u finalu! Italija je savladala Srbiju 2:1 u polufinalu Dejvis kupa u Malagi. Miomir Kecmanović je posle preokreta dobio Muzetija 6:7, 6:2, 6:1, ali je onda neverovatni Siner spasio tri meč lopte i savladao Novaka Đokovića 6:2, 2:6, 7:5 za rezultat 1:1. Odluka je pala u dublu u kojem su Janik Siner i Lorenco Sonego pobedili Novaka Đokovića i Miomira Kecmanovića 6:3, 6:4. U finalu će Italijani igrati protiv Australije u nedelju uz direktan prenos na Sport klubu. Sva dešavanja iz Malage mogli ste uživo da pratite u našem lajv blogu. Srbija Ž rezultati uživo, rezultati, raspored, Danska Ž - Srbija Ž uživo | Rukomet, EuropaPOMOĆ: Vi ste na Srbija Ž rezultati stranici u sekciji Rukomet/Europa. Rezultati. com stranica nudi rezultate uživo, konačne i trenutne rezultate, poredak i detalje utakmice za ekipu Srbija Ž. Osim rezultata za ekipu Srbija Ž, možete pratiti preko 100 rukometnih natjecanja iz više od 15 zemalja diljem svijeta na Rezultati. Srbija Danska uživo RTS tv prenos livestream ko prenosi TV PRENOS DANSKA - SRBIJA ZA CELU ZEMLJU: Fudbaleri posle ČETIRI godine na drugoj televiziji, evo gde uživo da gledate! · Možda će vas zanimati.